AM Sklep Jubilerski - Jubiler w Katowicach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Regulamin Sklepu

Regulamin Sklepu

Email Drukuj PDF

1. Zamówienia

1.1. Jesteśmy sklepem nie tylko wysyłkowym, dlatego istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszego sklepu.

1.2. Na stronie każdego produktu jest wyraźnie opisany czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia. Termin ten dotyczy dni roboczych oraz liczony jest od dnia przyjęcia zamówienia.  Jest to przybliżony czas oczekiwania, z przyczyn niezależnych od nas termin może się wydłużyć.

1.3. Wysyłamy wyłącznie paczki ubezpieczone na 100% wartości zamówienia.

1.4. W przypadku nie odebrania paczki z wysłanym zamówieniem, kupujący zobowiązuje się ponieść wszystkie koszty transportu.

1.5. Ceny umieszczone na stronie są kwotami brutto, wystawiamy faktury VAT.

 

2. Metody Płatności

2.1. W przypadku wyboru metody płatności: "przelew na konto", w tytule przelewu proszę podawać swoje dane osobowe oraz nr zamówienia. Płatności proszę dokonywać na podany poniżej numer bankowy:

Rachunek Bankowy "AM" Sklep Jubilerski:
"AM" Sklep Jubilerski Andrzej Matyja.
40-093 Katowice
Ul. Słowackiego 27
Numer konta: 90 1050 1214 1000 0022 8070 3519 - ING Bank Śląski

2.2. W przypadku wyboru metody płatności: "gotówka przy odbiorze przesyłki od kuriera" proszę dokonać zapłaty za produkt kurierowi.

2.3. W przypadku wyboru metody płatności: "gotówka przy odbiorze w siedzibie Sklepu w Katowicach" zapłatę za zakupy dokonuje się gotówką w siedzibie sklepu w Katowicach, przy ul. Słowackiego 27. Zamówiony towar należy odebrać do 5 dni roboczych, inaczej zamówienie zostanie anulowane.

 

3. Podatek PCC

3.1. Kupując produkty w "AM" Sklep Jubilerski są Państwo zwolnieni z płacenia Podatku od Czynności Cywilnoprawnych.

 

4. Zwroty i reklamacje

4.1. Wysyłane przez nas paczki są opieczętowane firmową pieczątką. Ewentualne uszkodzenia lub naruszenie paczki należy niezwłocznie zgłosić kurierowi i spisać protokół. Bez takiego zgłoszenia reklamacje dotyczące zawartości paczki nie będą uznawane. Wysyłany przez nas towar jest w 100% sprawny i sprawdzany przed wysyłką.

4.2 W przypadku reklamacji usług kurierskich, wymiana towaru lub zwrot środków następuje dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przez firmę kurierską.

4.3. Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia. Zwracany produkt musi być w 100% nienaruszony oraz zawierać wszystkie elementy zestawu. Towary na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

4.4. Nie przyjmujemy zwrotów „za pobraniem”.5. Polityka prywatności


5.1. Firma "AM" Sklep Jubilerski Andrzej Matyja zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z wymogami ustawy „o ochronie danych osobowych” (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

5.2. Firma "AM" Sklep Jubilerski Andrzej Matyja nie będzie udostępniać danych osobowych Klientów osobom trzecim, o ile nie jest to związane z realizacją zamówienia.

5.3. Dane statystyczne mogą być udostępniane osobom trzecim w formie nieumożliwiającej identyfikację osób.

5.4. Użytkownik rejestrując i aktywując konto, wyraża zgodę na przetwarzanie adresu e-mail podanego podczas rejestracji w celach marketingowych i informacyjnych, w tym w szczególności wyraża zgodę na otrzymywanie komunikatów lub informacji od "AM" Sklep Jubilerski oraz informacji dotyczących produktów lub usług.
6. Strony transakcji


6.1. Stroną dokonującą zakupów w sklepie internetowym "AM" Sklep Jubilerski Anrzej Matyja może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.

6.2. Stroną dokonującą sprzedaży jest firma "AM" Sklep Jubilerski Anrzej Matyja,  Ul. Słowackiego 27, 40-093 Katowice, NIP: 634-025-66-58, właściciel sklepu internetowego amjubiler.pl.7. Postanowienia końcowe


7.1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

7.2. Składając zamówienie zgadzam się na wystawienie faktury VAT bez podpisu odbiorcy. (Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 27.04.2004 - Dz.U.04.97.971)

7.3. Oferta internetowa sklepu amjubiler.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.

7.4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę "AM" Sklep Jubilerski Anrzej Matyja danych osobowych, zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883.

7.5. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach opisów, cen, czy parametrów technicznych towarów - potencjalne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia. Niepoprawnie wskazana na skutek błędów czy też opóźnień w aktualizacji cena towaru nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń wobec sprzedającego.

7.6. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Dotyczy również różnic pomiędzy zdjęciem prezentującym dany produkt, a stanem faktycznym.

7.7. Wszystkie znaki towarowe, nazwy produktów i ich zdjęcia są własnością ich producentów, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zabrania się ich usuwania, kopiowania, edycji, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody.

7.8. Sklep internetowy amjubiler.pl należy do firmy "AM" Sklep Jubilerski Anrzej Matyja,  Ul. Słowackiego 27, 40-093 Katowice, NIP: 634-025-66-58.

7.9. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Poprawiony: wtorek, 26 lipca 2011 19:41  

Sklep internetowy


Lista produktów


Szukanie zaawansowane

Nie pamiętasz hasła?
Zapomniałeś nazwy użytkownika?
Nie masz jeszcze konta? Rejestracja


Produkty polecane

Złota kolia i bransoletka w komplecie
Złota kolia i bransoletka w komplecie


Kolczyki z koralami ceramicznymi
Kolczyki z koralami ceramicznymi


Kolia z koralami srebrnymi
Kolia z koralami srebrnymi


Bransoletka z koralami srebrnymi
Bransoletka z koralami srebrnymi


Złoty wisiorek delfin
Złoty wisiorek delfinNowości

Złota kolia i bransoletka w komplecie
Złota kolia i bransoletka w komplecie
Kolczyki z koralami ceramicznymi
Kolczyki z koralami ceramicznymi

MIGAWKA

Zapamiętaj, że nie wszystko złoto co się świeci. Na świecie istnieje wiele podróbek złota. Najpopularniejszym przykładem w Polsce jest Tombak

 

Produkty Polecane

Złote kolczyki słoniki
Złote kolczyki słoniki
Pierścionek z białymi i czarnymi brylantami
Pierścionek z białymi i czarnymi brylantami